|
Archives: November 2004
Mon Nov 29, 2004
Middelmatigheid is de norm
Het is zondag en ik wil naar Amsterdam. Op TV wordt je stijf-gespamd door de overheid met de "van A naar beter" reclamespots. De boodschap: Bekijk voor je de deur uit gaat wat je te wachten staat. Niets zo vervelend immers als een onverwachte vertraging!
Ik weet dat er aan de A4 wordt geklust, maar ik weet niet of alle opritten ook zijn afgesloten, dus voor mijn vertrek surf ik nog even naar www.vananaarbeter.nl Op deze site staat niets op over de werkzaamheden aan de A4. Hmm, vreemd. Dus ik bel 0800-8002 (het gratis nummer van Rijkswaterstaat dat ook op zondag bemand is) om na te vragen of ik naar Amsterdam kan. Duizendmaal excuses, maar volgens de mevrouw aan de andere kant is er richting Amsterdam niets aan de hand. Uiteraard ontdek ik ter plaatse aangekomen dat de oprit is afgesloten...
Dat Rijkswaterstaat een boel geld investeert in een kekke flitsende website, opvallende reclamecampagne en 24 uurs bezetting van de informatielijn is te roemen.
Maar als het dan aan de achterkant ontbreekt aan een efficient proces, dat er voor zorgt dat er up-to-date informatie in die systemen gaat, dan weet ik nog wel wat nuttiger bestedingen van dat geld.
Is het nu zo moeilijk om zoiets goed te regelen, of is middelmatigheid tegenwoordig echt de norm en komt iedereen maar weg met half-af prutswerk?
[2] comments (2911 views) | link
Sun Nov 14, 2004
GUIdebook
Op deze site staan alle GUI's sinds het bestaan van zulks (de Grafical User Interface dus).
O.a. van Macintosh, OS/2, Amiga, Solaris, Linux en Windows Longhorn kan je er iconen, opstartgeluidjes, screenshots van desktops, etc. vinden.
[6] comments (2782 views) | link
Come hear those sleighbells...
Meta en ik zijn lekker twee dagen naar Parijs gegaan, waar ze al helemaal in de kerstsfeer zijn.
We hebben vrijdag (weer) heerlijk gegeten bij Au Pied de Cochon (dat zijn varkenspootjes). Geen touristenval maar een authentieke brasserie waar je heerlijk kunt eten. Vriendelijke bediening ook; da's een vreemde gewaarwording in Parijs. Uiteraard serveren ze varkenspootjes (die veel worden verkocht), maar ook schaal- en schelpdieren, overheerlijke uiensoep en onovertoffen Béarnaise saus. Zo lekker maken ze hem tegenwoordig nog maar in weinig restaurants!
Verder nog even over de Champs Elysees gelopen en een paar uur in Galeries Lafayette geshopt. Veel speelgoed! Als afsluiting een Steak tartare gegeten (de ober waarschuwde me nog dat een Steak tartare "Cru" was (dus nóg een vriendelijke parijzenaar!) en een stokbroodje gekocht die vanochtend als ontbijt prima smaakte. We zijn dus weer helemaal opgeladen!
Het viel ons ook nog op dat Fransen echt niet kunnen autorijden. Staat er een auto op de vluchtstrook die wil wegrijden, en wat doet die vent? Richtingaanwijzer uit, de rijbaan op en dan pas vaart maken. Merde!
De dame op de foto is Laetitia Casta, voor wie het mocht interesseren.
[3] comments (1804 views) | link
Mon Nov 08, 2004
Ellen Feiss
Het blijft een leuk filmpje. De vraag is niet of ze stoned was, maar meer hoe erg (geen ransporn alert, gewoon reclamespotje)
[8] comments (3297 views) | link
Asking the obvious
Wat heb ik me de afgelopen dagen toch zitten ergeren aan die zogenaamde intellectuele interviewers van de staatomroep die aan elke Moslim die in de studio aanschuift vragen: "wat vind jij er van?" (doelend op de moord op Theo van Gogh).
Ik wil maar 1 ding aan "de discussie" toevoegen:
Niet elke Christen is een KKK lid die onder het mom van de Heere Jezus Christus negers in elkaar rost omdat zij een minderwaardig ras zouden zijn.
[5] comments (3153 views) | link
Mon Nov 01, 2004
Ondertitelen svp
Het was erg gezellig zondag, getuige bijgaande foto. Echter, pas bij nadere bestudering viel het me op hoe hilarisch deze foto is. Waarom moeten de dames op de foto zo lachen? Is het wat hij in het rooie shirt vertelt? Plemp de ondertiteling in het reactiedinges!
[14] comments (1364 views) | link