USERS  
  Log-In  
  Register  
  Members  


Archives: April 2004

Fri Apr 30, 2004

voor joker

Audi, Bijenkorf, Pastoe, Batavus, Albert Heijn; allemaal 'premium brands' die synoniem staan voor de top in hun klasse. Je betaalt je scheel, maar dan heb je ook wat. Een perfect afgewerkt interieur bij de Audi, of een absoluut tijdloos dressoir van Pastoe.

Albert Heijn heeft van alle supers ongetwijfeld het grootste assortiment met de meest luxe levenswaren; waar elders vind je 685 verschillende olijfoliën?

Dat je gelokt wordt met een tijdelijke aanbieding is tot-daar-aan-toe, maar het toppunt van armoe vind ik dat je zelf met stickertjes in de weer moet voor korting. Koopjesjacht bij de Appie, dat noemen ze volgens mij een contradictio interminus.

image

Posted by: Hans on 30042004 | Profile

[2] comments (895 views) |  link

Tue Apr 27, 2004

Klassieke Hockey Vereeniging i.o.

Stap 1: ontwerp een shirt. Iets donkerder groen, polootje, maar het begin is er!

image

Posted by: Hans on 27042004 | Profile

[7] comments (2692 views) |  link

Nét als bij de shoarmaboer!

Wie de afgelopen jaren wel eens naar de smaakpolitie heeft gekeken wet dat er nogal wat malafide mediterrane restaurants zijn die het niet zo nauw neemt met de hygiëne.

"Wat die islamieten kunnen, kunnen wij beter!" schreeuwde de enthousiaste Product Manager van Knorr en hij voegde de daad bij het woord. "weet je wat, we zetten Authentieke receptuur! op de verpakking"!

Maar je kan natuurlijk ook overdrijven...

image

Posted by: Hans on 27042004 | Profile

[4] comments (2875 views) |  link

Mon Apr 26, 2004

Dutch Bloggies

Afgelopen zaterdag was de uitreiking van de Bloggies; zeg maar de Oscars van de weblogwereld.

In mijn belevingswereld en ervaring staat elke incrowd garant voor zuipen. Padvinders, kitesurfers, campinggasten, voetballers, hockeyers, BN-ers: waar men zich thuis en in vertrouwde kring voelt laaft men zich in onverstandige mate. Zuipen dus.

Dus had ik bij de Bloggies ook wel een soort incrowd bierslemp-partij verwacht. Allemaal ki-ka-knetterlam, slaapmutsje bij een willekeurige Haagse logger en de dag erna elkaars reactietools volspammen met sappige verhalen. Ik zag de koppen al voor me: "Reet en Charis leggen het (majade)bij" (voorzien van vage foto met veel lachende mensen, volle asbakken, opgestapelde kratten en beslagen brilleglazen)

De werkelijkheid was schokkend anders lieve mensen. Alhier kunt u een fotoverslag aanschouwen. Ik schrok me dood toen ik die foto's zag. Statafels met porceleijnen koffiekopjes! Flessen Spa rood! Verderop in de fotosessie werd het wel iets beter en kwam er een kratje in beeld, maar volgens mij dacht iedereen "als ik de Bob ben win ik volgend jaar vast ook een prijs".

Volgend jaar wil ik het bier kunnen RUIKEN als ik het fotoverslag tot mij neem, ja?!

Posted by: Hans on 26042004 | Profile

[0] comments (2673 views) |  link

Sun Apr 25, 2004

Fotoverslag Heren VI Fusieclub Graficon Elftal van het Jaar

De voorbereiding van de scheidsen:

image

De voorbereiding van de tegenstander:

image

De voorbereiding van Heren VI Fusieclub Graficon Elftal van het Jaar:

image

Het was een lekker zonnig dagje. Hockeyclub Pijnacker faalt wel, om met Alecto's Achtste te spreken: Lauw bier, kroketten op, tosti's op.

Gelukkig is het bier op Alecto altijd precies op temperatuur, dat is een overblijfsel uit de tijd van Nanne. Dus daar hebben we maar een laatste koele versnapering genomen. Mijn blessure van afgelopen donderdag (op de bal gaan staan zodat je hoort) is gelukkig in vergaande staat van genezing.

Meer foto's hierrrrr

Posted by: Hans on 25042004 | Profile

[1] comments (2987 views) |  link

Sat Apr 24, 2004

Wallace


  1. Bent u liefhebber van Single Malt Whisky?
  2. Bent u liefhebber van Southern Comfort?
  3. Bent u liefhebber van Nobeltje (voor Leiderdorpers: het Doesdrupje)?


Indien u alledrie de vragen met (een volmondig) "Ja!" hebt beantwoord, probeer dan Wallace Single Malt Whisky Liqueur eens.

Enkele notities van het proefpanel:
"Asjemenou!?" (Loekie)
"Doh!" (Homer S.)
"Komt die Schot!" (Hugo Walker)
"Zjeggeh, Hanzje, zschenk je me nog 's bij of wat?" (Meta S.)

En tenslotte, om maar eens een engelstalig grapje van stal te halen: How does a women hold her liqueur? By the ears!

image

Posted by: Hans on 24042004 | Profile

[1] comments (2559 views) |  link

Mon Apr 19, 2004

Quanta costa?

Onderstaande advertentie stond zo in de Spits (en is dus niet aangepast).

is het soms de bedoeling dat je invul wat het je waard is en de ingevulde bon dan meenemen naar de winkel of zo?

image

Posted by: Hans on 19042004 | Profile

[5] comments (2579 views) |  link

Thu Apr 15, 2004

Goede tijden, slechte tijden

Mijn waarde vriend BJ is het niet met mij eens (en krijgt daarom een IP ban zodat hij mijn reactiedinges niet vol kan kledderen), maar ik ben blij dat die dude met die rooie pet (van weeromstuit vergeet ik zijn naam... oh ja, Giel Beelen) stopt met zijn avondprogramma.

Hij zal best briljant zijn, en ik geef toe dat zijn programma technisch gezien verdraaid goed in elkaar zat, maar als je de naamgrappen Geili Mineuk en Britney-hitme-Spears elke keer wéér maakt gaat dat op een gegeven ogenblik vervelen, om over de prank calls van "Ad Vertentie" -van het niveau Rob van Someren uit zijn *TROS!* tijd- maar te zwijgen. Ik vond er geen reet meer aan.

Ik heb hem "vroeger" wel eens 's nachts gehoord en met plezier geluisterd. Ik had het idee dat hij de hele dag bezig was om twee uur radio in elkaar te draaien; items in de trein en op straat opgenomen met een bandrecorder en zo. Een échte radiomaker, maar m.i. geschikt niet voor langere periode op een commercieel tijdstip. Daar wordt 'ie teveel beperkt in zijn mogelijkheden om goed uit de verf te komen, met als gevolg dat het elke dag hetzelfde wordt.

Helaas is de keerzijde van de medaille dattie naar de ochtend gaat :-(

Posted by: Hans on 15042004 | Profile

[0] comments (1546 views) |  link

Sun Apr 11, 2004

Pasen

De paasdagen zijn nog niet half voorbij of er is al meer gefotografeerd dan normaal in een hele maand.

Zaterdagmiddag was dan eindelijk de grote dag aangebroken: na 2,5 jaar angst om nat haar te krijgen, angst om te duiken en angst om door het gat te zwemmen mocht Maxim gisteren dan eindelijk afzwemmen. Mocht de gemeente Leiderdorp nog geen slogan hebben dan kunnen ze overwegen om iets met vruchtbaarheid te doen (Leiderdorp, het vruchtbare hart van de Randstad!); er moesten maar liefst 69 kinderen tegelijkertijd afzwemmen. Dat ritueel schijnt zich zo eens per drie maanden te herhalen.

image

Vorige week had 'ie al een proefexamen gedaan, dus het was meer een ceremonieel gebeuren maar toch bleef het een spannend examen met de nodige krokodillentranen toen eindelijk het verlossende woord klonk dat alle kinderen geslaagd waren.

image More...

Posted by: Hans on 11042004 | Profile

[9] comments (2812 views) |  link

Sat Apr 03, 2004

Isabel

Mooie foto van de orkaan Isabel, vanaf een olietanker. Klik op de foto voor een grotere versie.

image

Posted by: Hans on 03042004 | Profile

[2] comments (2532 views) |  link

Updateloosheid

Vanwege de drukke werkzaamheden mbt het opzetten en (voornamelijk) vullen van deze site treft u momenteel niet zoveel updates aan op thefreeze.nl

Alles sal reg kom!

Posted by: Hans on 03042004 | Profile

[1] comments (3352 views) |  link