USERS  
  Log-In  
  Register  
  Members  


Archives: August 2003

Sun Aug 31, 2003

I'm special agent Jack Bauer, and this is the longest day of my life.

Ooit bleef ik thuis voor Twin Peaks. Geen uitzending wilde ik missen; zelfs opnemen en later kijken was voorbehouden aan héééél uitzonderlijke gevallen.

Vorig jaar idem bij "24"; geluid hard en surround voor het beste effect. Ik zat er helemaal in. Op het puntje van m'n stoel heb ik gezeten. Ik heb mensen die tijdens 24 durfden te bellen vervlóekt. Wat een topserie!

Volgende week begint een nieuwe serie 24 dus ben ik de komende 24 weken op zondag(?)avond onbereikbaar. Wee diegene die me durft te bellen...

Posted by: Hans on 31082003 | Profile

[1] comments (753 views) |  link

Fri Aug 29, 2003

Wa'k nou zie!

Vette cabrio te aanschouwen bij loggega (collega-logger).

http://jpschadde.web-log.nl/index.log?ID=21516#

Posted by: Hans on 29082003 | Profile

[0] comments (2460 views) |  link

Sat Aug 23, 2003

Thefreeze gaat een schotel kopen.

image

Ik kan een heleboel hebben, maar de manier waarop bedrijven als Het Net, UPC (sorry Marti) en Casema met hun klanten omgaan is gdvrdmm bij de beesten af! Wat die lui bij Casema met mijn geld doen weet ik niet, maar de tarieven zijn de afgelopen jaren flink gestegen terwijl ze geen reet hebben geïnvesteerd in het netwerk (nog steeds geen internet via de kabel) en klantenservice (lees verder).

Ik wil gewoon via e-mail een vraag stellen aan Casema. Dat lijkt mij voor Casema prettiger dan via de telefoon. Ze kunnen het beatwoorden dan namelijk inplannen tussen de telefoontjes door; dat is efficient en kostenbesparend en klinkt dus als muziek in hun oren, zou je denken.

Maar Casema gaat verder, Casema heeft vast een "E-Customer-Service strategie". Want Casema heeft een moderne website met een boxje waarin je je vraag kunt intypen waarop je dan een lijst met standaard antwoorden krijgt. Daarbij staat vermeld: "Heeft u nog aanvullende vragen, dan kunt u vanuit de juiste rubriek een e-mailformulier invullen, zodat wij uw vragen snel en accuraat kunnen behandelen."

En dat formulier dames en heren, dat bestaat dus gewoon niet. Onvindbaar. Casema wil helemaal geen mail. Tegenwoordig is klantenservice gedegradeerd tot een paar HTML documenten met veel voorkomende vragen. Als ik zo met mijn klanten omga sta ik op straat, zonder pardon. En meneer Pieper maar tekeer gaan tegen overheid en ambtenarij. Nou meneer Pieper, die elkaar opvolgende efficiencyslagen in al die bedrijven die u en andere ICT investeerders uiteindelijk uw rijkdom hebben opgeleverd zijn anders ook geen zegening voor de mensheid. Toevallig.
image


Dan maar spot en hoon, ik koop een schotel; ik weet nu waarom die Turken er zo happy uitzien.

Posted by: Hans on 23082003 | Profile

[3] comments (718 views) |  link

ID&T + 3FM = I3&TFM?

Stel dat Yorin een Beachparty (ik noem maar een zijstraat) organiseert, zendt 3FM dat dan ook uit? Of de TMF awards, worden die ook op de staatsomroep vertoond? Ik dacht het niet, toch?

Wat is dan de logica van de enorme aandacht (je hoort al weken promo's) die 3FM aan Mystery Land besteedt? Het wordt georganiseerd én bijna geheel uitgezonden door ID&T (de concurrent) en dan gaat 3FM ook nog eens een deel uitzenden. Odd... Die jongens van ID&T hebben hun commercie prima geregeld blijkt wel weer.

Wat mij verder opviel:
1. Het geluid van ID&T radio (in de ether) zuigt; het klinkt blikkerig en erg zit geen greintje bas in.
2. Casema geeft ID&T radio gewoon mono door op de kabel.

Posted by: Hans on 23082003 | Profile

[0] comments (2564 views) |  link

Tue Aug 19, 2003

Please call Stella...

264 mensen van over de hele wereld lazen allemaal dezelfde engelse tekst voor. Deze zijn allemaal netjes geordend in een onderzoek van de george Mason University in de US of A.

De Italiaanse (Sicily) is het leukst; hijmoet er zelf om lachen dat hij wednesday niet uit kan spreken. Hoor ook de nederlandse inzending op bieslog (Zwerver Dirk)

Posted by: Hans on 19082003 | Profile

[0] comments (1634 views) |  link

Funny things to do with your Microwave...

Omdat ik toch regelmatig over koken en eten schrijf stuurde Helikopter Sven mij deze link naar een een pagina met allerlei bizarre trucs die je met je magnetron (ook wel Ping! of toverdoos genoemd) kunt uithalen. CD's, lampen, TL buizen (buisjes I guess...), ze hebben alles uitgeprobeerd. Dit zijn de pareltjes; die pagina's met bizarre nutteloze men's stuff.

p.s. @Sven: het duurde even voor ik 'm plaatste omdat ik er eigenlijk by default van uitging dat je me weer een link met wonden (van welke aard dan ook) had gestuurd :-)

Posted by: Hans on 19082003 | Profile

[0] comments (741 views) |  link

Nog één keer Johannes van Dam

Kreeg Jon Sistermans vorige week nog een 10- , deze week is Joffers in Hilversum aan de beurt. Een hoger cijfer dan een 4 kon hij er niet van maken. Als je dan ziet dat hij bij Joffers 127 EU kwijt is en bij Wilhelminapark drie tientjes meer dan is of meneer Joffers mesjokke, of meneer Wilhelminapark.

Posted by: Hans on 19082003 | Profile

[0] comments (2562 views) |  link

Warsteiner is niet zo zeker van zichzelf

Na een dag hard werken zat ik diepzinnig naar m'n flesje Warsteiner te staren. In m'n gedachten baste ik op mijn mooiste Beierse reclamestem: "Warsteiner, die Konigin unter den Bieren!!".

Terwijl ik het uitsprak dacht ik even dat ik last had van waanvoorstelingen. Ik keek ik nog eens goed naar het etiket, en nog eens, en daar stond het toch echt: Eine Königin. "Krijg nou wat" dacht ik, "ik ben toch zeker niet achterlijk!". En wat stond er op het achteretiket: Die Königin!

Asjemenou?

image image

Posted by: Hans on 19082003 | Profile

[0] comments (2559 views) |  link

Mon Aug 18, 2003

Op persoonlijke titel

Het Parool tekent vandaag de reactie op van de student die zaterdag tijdens de demonstratie tegen het politiegeweld een reclamevliegtuigje met de tekst "de politie had gelijk" over het Mercatorplein liet vliegen.

Was mij opviel was de zin: "B, een VVD-stemmer die op persoonlijke titel zijn verontwaardiging over de demonstratie wilde uiten... etc."

Waarom moet dat "VVD-stemmer" toegevoegd worden als hij op persoonlijke titel iets zegt?
(a) het is op persoonlijke titel en (b) nergens in het stuk staat dat B. enige relatie heeft met de VVD. Het is dus totaal irrelevant.

Waarom zet die journalist dat er nou bij? Dat interesseert me.

(speaking of Mercatorplein, mijn Opa en Oma woonden vroeger op de Hoofdweg (m'n moeder ook trouwens), vrij dichtbij het Mercatorplein. Dat is een jaar of 25 / 30 geleden en ik heb nog een porseleinen lepel van Chinees restaurant Ajax dat op het Mercatorplein zat).

Posted by: Hans on 18082003 | Profile

[0] comments (2450 views) |  link

Hè lekker, kerst!

Bij www.pluz.nl zijn ze er vroeg bij dit jaar! En wie denkt dat het een fout bannertje is: als je d'r op klikt kom je op een pagina waar javascript sneeuwvlokjes neerdwarrelen!


image

Posted by: Hans on 18082003 | Profile

[4] comments (2480 views) |  link

Wed Aug 13, 2003

Return of the Legend

Johannes van Dam heeft een 10- uitgedeeld aan Wilhelminapark, het restaurant waar Jon Sistermans tegenwoordig de scepter zwaait (of de garde). Jammere fout van perfectionist van Dam dat hij het heeft over Ben Sistermans (wellicht is hij zo goed bevriend dat hij hem Ben mag noemen).

Ik geef het niet dagelijks uit, maar ik vind 160 Eu voor 2 personen niet echt schandalig duur. Het is een heleboel geld maar ik geloof wel dat je echt wordt verwend voor dat geld. Je bent bij het eerste het beste restaurant trouwens ook al 100 eu kwijt aan een leuk menuutje met een flesje wijn.

Posted by: Hans on 13082003 | Profile

[4] comments (2494 views) |  link

Tue Aug 12, 2003

Bruschetta brood gezocht

In Italië verkopen ze in de supermarkt "lang" houdbare plakken brood die uitermate geschikt (en zelfs speciaal bestemd) zijn om Bruschetta te maken. Ik heb dus een stapeltje meegenomen maar in oktober is het uit met de pret want dan is de houdbaarheidstermijn verstreken...

Een "Bruschetta" (broesketta) is een plak brood dat je op een grillplaat roostert, daarna insmeert met een teentje knoflook en aansluitend in de weer gaat met tomaat (rooie sappige pomodori!), olijfolie, basilicum, zeezout, verse peper etc. etc. Reuze lekker!

Bruschetta brood kenmerkt zich door een iets vastere structuur dan het gebruikelijke nederlandse witbrood. Originele Bruschetta wordt geloof ik van zuudesem brood gemaakt.

Weet iemand waar je dat in nederland kunt bekomen?

Posted by: Hans on 12082003 | Profile

[3] comments (1382 views) |  link

26 Things

Het ontbreekt me even aan tijd en koelte, anders had ik zeker meegedaan aan het 26 things fotoproject van shift.org.

Dit project bestaat uit een lijst van 26 woorden (food, animal, scape, sunset, money, etc.) die is opgesteld door shift. De deelnemers moeten 26 fotos maken waarvan zij denken dat die het beste passen bij elk woord.

Via Superolog

Posted by: Hans on 12082003 | Profile

[0] comments (699 views) |  link