USERS  
  Log-In  
  Register  
  Members  


Archives: March 2003

Mon Mar 31, 2003

Fonts

Even een linkdump voor site met fonts als "note to self" er tussendoor.

Posted by: Hans on 31032003 | Profile

[0] comments (2590 views) |  link

Thu Mar 27, 2003

Doif

image

Posted by: Hans on 27032003 | Profile

[0] comments (1328 views) |  link

Mon Mar 24, 2003

Sauce Stroganoff

Heel lang geleden (toen onze VW Polo met bouwjaar '79 ongeveer 10 jaar oud was?) heb ik met Meta eens in Luxemburg een Chateaubriand Stroganoff gegeten die aan tafel werd bereid. Onvergetelijke ervaring natuurlijk! En: een goeie stroganoff is lekker, maar een goed recept vinden niet gemakkelijk. Eindelijk heb ik er een gevonden en volgens mij is het the one and only. More...

Posted by: Hans on 24032003 | Profile

[0] comments (2731 views) |  link

Hokjesgeest

Op Exactitudes.com hebben fotograaf Ari Versluis en styliste Ellie Uyttenbroek van allerlei bevolkingsgroepen series van 12 foto's gemaakt en aan elkaar geplakt. Slagers, punkers, corpsballen, uitsmijters, etc. Ongelooflijk hoe je jezelf d.m.v. kleding- en haardracht in een hokje kunt stoppen; "ze" lijken sprekend op elkaar.

Posted by: Hans on 24032003 | Profile

[1] comments (4439 views) |  link

Sun Mar 23, 2003

Spaghetti a la Carbonara

Verrassend genoeg (en geheel tegen de verwachting in) wordt Spaghetti a la Carbonara zonder room bereidt. Een italiaanse klassieker, snel klaar te maken! Recept gepikt van www.foodlogger.com

Ook geschikt als hoofdgerecht voor twee personen, serveer er dan wat brood bij dat je eerst besprenkelt met olijfolie, knoflook en wat zeezout en daarna even onder de grill zet.

More...

Posted by: Hans on 23032003 | Profile

[1] comments (2698 views) |  link

Fri Mar 21, 2003

Chihuahua!

Vanilla Coke is in Nederland. Veel lekkerder dan al die cola's met een "twist of lemon".

Posted by: Hans on 21032003 | Profile

[1] comments (3521 views) |  link

Internet Classic part I

Ik ga ze allemaal op de log pleuren; de internet klassiekers. Vandaag te beginnen met een setje filmpjes. Via Rans de eerste verzameling. hier vind je o.a. de avi getiteld "Blind date" ("We got chemistry here, you feel it?" "I felt it!"). Meteen die van "die twee in het stadion" er ook even bijgezocht.

Posted by: Hans on 21032003 | Profile

[0] comments (2565 views) |  link

Thu Mar 20, 2003

Echte kerels en wijven in de politiek!

Wanneer krijgen we nou 's echte kerels en echte wijven in de politiek? Dat hollandse gedraaikont daar wordt ik toch wel zo doodziek van. Hoe zag die balkenende er dan uit vannacht; het leek wel een 6 jarig kind dat uit zijn bed was gehaald om een poepie te doen. De kreukels zaten nog in zijn wangen. Een echte kerel staat op, kop onder de kraan en wakker!

En vanochtend meteen femke h op de staatstelevisie met die monotone en emotieloze stem haar verhaal weer vertellen. Er zat totaal geen vuur in haar verhaal. Het is gewoon oplezen van een tevoren ingestudeerd stukje tekst, net als Bos. Slappe hap. Bah.

Of je nou "voor" of "tegen" de oorlog bent, als je je argumenten een beetje vurig verdedigt komen ze op mij een stuk "echter" over. Ik wil godverdomme echte kerels en wijven in de politiek die een mening hebben waar ze met VUUR voor uitkomen ja?!

Posted by: Hans on 20032003 | Profile

[1] comments (2545 views) |  link

Wed Mar 19, 2003

Ode aan Wolkje (TM)

Apple -de fabrikant van Wolkje- heeft besloten dat Wolkje's model uit productie wordt genomen. Wolkje is mijn trouwe iMac Snow die ik heb gekocht omdat dat de enige computer is die je met een beetje fatsoen in de huiskamer kan zetten. Stommerds! More...

Posted by: Hans on 19032003 | Profile

[0] comments (3417 views) |  link

How low can you go...

Bij nu.nl kan je voor 1.10 euro een SMS'je krijgen als de "de oorlog start". How low can you go.


image

Posted by: Hans on 19032003 | Profile

[0] comments (4284 views) |  link

Most emailed photo

Dankzij Yahoo's "most emailed photo" service weet je altijd wat en waar the buzz is. Via Reet

Posted by: Hans on 19032003 | Profile

[0] comments (814 views) |  link

Mon Mar 17, 2003

Ik heb een nieuwe vriend!

Ik kreeg zojuist een vrolijk mailtje van iemand die reageerde op een advertentie van mij op Marktplaats. Ik had mijn telefoonnummer niet bij de advertentie gezet omdat -zo heb ik hem netjes teruggemaild- "ik niet platgebeld wil worden door mensen die een bod doen dat ver beneden mijn vraagprijs ligt". Meneer dacht daar anders over getuige onderstaand screenshot. Wel grappig dat Entourage (de Outlook voor Mac) het al als junkmail classificeert :)

image

Posted by: Hans on 17032003 | Profile

[0] comments (2599 views) |  link

Fotolog

Druk weekend gehad, even een flashback, met wat foto's! Bij alle foto's geldt: klik op de foto voor een grotere uitvoering.

Het begon zaterdagochtend om 9 uur al, Maxim moest naar hockey. Heerlijk weer, lekker een uur in het zonnetje gestaan. Moet ik proberen vast te houden die gedachte, voor als ik in de herfst in regenbuien en stormen sta aan te moedigen.

image

's avonds kwamen Martijn en Jeroen bij ons eten; hier wachten de mannen vol ongeduld op de patat! Ik had ze ongeveer 5 minuten voor het klaar was gewaarschuwd "jongens, de patat is zo klaar hoor" maar ze zaten meteen aan tafel... Later met S & M spareribs van Hendo Dinner gegeten. Simply the best. De aanblik van de resulterende afgekloven botjes is altijd wat minder; het zag er uit alsof we de kat hadden opgegeten. Of zoals S uitdrukte: "I had something else on my mind when I asked you to come over and eat my pussy". Update! Hier de door S. bedoelde cartoon

image

Zondag was nog warmer dan zaterdag en dat kwam goed uit want ik mocht nu zelf de wei in. Met 3-3 gelijk gespeeld tegen Ring pass; een hele prestatie omdat we de afgelopen maanden alleen maar verloren hebben. De trend is gekeerd! Hier ziet u met name Ger en Bart, beide in showing off positie.

image

Het werd nog leuker want het was ook warm genoeg om de derde helft lekker op het terras te houden. Toch maar even mooi een bruine harses aan overgehouden!

image

... en hij was er ook weer bij...

image

En tenslotte een foto die gemaakt is door Ronald: MA1 die uit hun dak gaan op the Ketchup song. Er was nl. ook nog een The Dansant! Het kon niet op!

image

Posted by: Hans on 17032003 | Profile

[3] comments (1091 views) |  link

Fri Mar 14, 2003

This is a keeper!

Holy Mack, bij worth1000.com niets anders dan Photoshop contests. Reeds 810 galleries met meer dan 27000 inzendingen gingen u voor. Kan je bij Retecool en Fark nog een beetje scoren als je een uurtje in Paint (tm) aan het knutselen slaat, het niveau hier ligt "iets" hoger. En zonder enige vorm van pr0n. Het kan dus wel :)

Posted by: Hans on 14032003 | Profile

[0] comments (2584 views) |  link

Journeys with George

Een paar keer in je leven komt er iets op TV dat je lang bijblijft; "historische televisie" is wat sterk uitgedrukt, maar het komt in de buurt. Voor mij valt de door Dokwerk uitgezonden documentaire "Journeys with George" in deze categorie.
image
Journeys with George is het videodagboek van een vrouwelijke producer van NBC die anderhalf jaar meereist met de campagneteam van George W.. Deze docu is unplugged en laat ons de Cheetos etende (en Buckler drinkende!) Bush zien die je anders nooit ziet. heel soms gooit hij zijn masker eventjes af en zie je de cowboy die hij eigenlijk is.

Lees en preview op de website van de maakster van de documentaire, ondertussen ga ik de makers van Dokwerk polsen of het nog 's wordt herhaald.

Posted by: Hans on 14032003 | Profile

[0] comments (2549 views) |  link

Thu Mar 13, 2003

Het is lente, want:

1. Alle vogels (zelfs kraaien, en die zijn niet zo romantisch!!) vliegen met z'n tweetjes van tak tot tak.

2. De meerkoet onder de brug heeft zijn nest weer op orde en er ook al een paar eitjes ingelegd (hallo, we hebben het hier niet over een bereidingswijze!) in gelegd. Dus binnenkort weer een polonaise van zwart witte donsjes met hier en daar een rood/geel plukje in de sloot. Ik zal snel een foto maken van moeder + nest + eitjes.

Note to Maxim: willlllll je geen Fristi meer drinken achter de computer? de L toets blllijft elke keer hangen

Posted by: Hans on 13032003 | Profile

[1] comments (2539 views) |  link

Tue Mar 11, 2003

Klinkt als...

Moet je 's bellen naar 0800-0543 (de belastingtelefoon voor particulieren) en dan een minuutje naar het voice response systeem luisteren. Wat hebben ze nou gedaan: Ze hebben de stem van een bekende Voice response systeem inspreekster gedigitaliseerd; zal wel kosten besparen of zo.
Maar het klinkt voor geen meter. De eerste tien seconden gaan wel, maar dan slaat het toe: aaaaaargghh, hou op!! Dit klinkt als... ja, als wat?

Is het een hoogbejaarde? Of klinkt het alsof ze elk moment in huilen kan uitbarsten?

Posted by: Hans on 11032003 | Profile

[0] comments (2559 views) |  link

Tue Mar 04, 2003

Seau

Volgens mij draait alles nu naar behoren.

Alles staat weer opgetuigd in de juiste directory en hij opent automatisch als je www.thefreeze.nl/hans binnenkomt.

Posted by: Hans on 04032003 | Profile

[1] comments (2511 views) |  link

Mon Mar 03, 2003

Nieuw CMS

Na een aantal weken MovableType gebruikt te hebben gaf 'ie me de nodige kopzorgen. Het lukte me niet meer om te rebuilden. Elke keer als je een update van style sheet, template of inhoud van de log doet (een nieuw bericht geplaatst bijvoorbeeld) moet je een rebuild doen. De hele log wordt dan opnieuw opgebouwd. En dat gaf nu al problemen bij mijn hostboer; die kreeg allerlei memory problemen. Dus moest ik overstappen op een ander CMS (Content Management System). Alle knutselwerk m.b.t. lay out moest dus opnieuw... Voordeel daarvan is wel dat je erg bedreven wordt in het doorgronden van o.a. HTML en Cascading style sheets.

Ik ben nu overgestapt op pMachine, een op PHP gebaseerd systeem met een MySQL database. Dus hoeven niet elke keer alle indexfiles te worden opgebouwd. Elke keer als een bezoeker mijn log bezoekt wordt deze "vers" opgebouwd.

Het is zelfs mogelijk om berichten een maximale levensduur te geven of een bericht in te tikken dat pas over drie dagen actief wordt. Nu zijn dat de wat minder gebruikte opties denk ik.

Nog een leuke optie die ik binnenkort ga uitproberen is de mogelijkheid om de layout (fonts, kleuren, plaatjes) bij elk bezoek of refresh te laten wijzigen.

Posted by: Hans on 03032003 | Profile

[0] comments (734 views) |  link